TARİHÇEMİZ

1998 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Atlantis, tarımsal ve peyzaj alanlarında faaliyet göstermektedir. Tarımsal Sulama Sistemlerinin (Center Pivot ve Lineer Sulama Sistemi) üretimi, kurulumu, damla sulama sistemleri, peyzaj (rekreasyon) sulama sistemleri, kompakt iş makineleri, sera konstrüksiyon üretimi ve kurulumu ve tarımsal ürün üretimi Atlantis’in temel çalışma alanlarını oluşturmaktadır.

Atlantis, Tarımsal Sulamada Türkiye’de 1998 yılı sonundan itibaren, bir ilki gerçekleştirerek Center Pivot ve Lineer Sulama Sistemleri’ni kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır. Bu sistemler sayesinde binlerce dönüm arazi, zamandan, işgücünden ve kullanılan su miktarından tasarruf edilerek el değmeden sulanmaktadır. Atlantis, Ar-Ge projeleri ile Center Pivot ve Lineer Sulama Sistemleri’nin farklı saha boyutları için kullanılabilecek modellerini geliştirmeyi başarmıştır.

Tarımsal Sulamada; Center Pivot, Lineer Sulama Sistemleri ve Damla Sulama Sistemleri konusunda son teknolojiyi kullanarak faaliyet gösteren Atlantis, uygulama projeleri danışmanlık hizmetleri, montaj ve her türlü teknik servis hizmetlerini kendi bünyesinde vermektedir.

Kompakt iş makineleri üretiminde kendi bünyesinde Ar-Ge faaliyetleri sonucunda üretmiş olduğu makinelerin satışını yapmakta ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Sera konstrüksiyon sistemleri üretimi ve montajı Atlantis yetkili personeli tarafından yapılmaktadır. Tarımsal ürün yetiştiriciliğinde sebze üretiminde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Uzman kadrosuyla Atlantis; sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla proje, kurulum, işletme ve bakım aşamalarında gerekli olan tüm teknolojik alt yapıya sahip olup, elde etmiş olduğu bu birikimi müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır. Atlantis, sistemlerin projelendirilmesi, uygulanması, teknik destek sağlanması, malzeme satışının yanı sıra ücretsiz olarak sunduğu kaliteli danışmanlık hizmetlerinin haklı sonucu olarak büyük başarı elde etmektedir.

Çalışmalarına, titizlikle devam eden Atlantis’in Türkiye genelinde birçok bayisi ve yetkili satıcısı bulunmakta olup, hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

İnsanların insanları yönetmediği, insanların işlerini yönettiği, Müşteriyi yönetmeyen, “müşteri istekleri doğrultusunda yönetişen”, Kurum içinde rekabet, yerine dayanışma, Kişisel çıkarlardan kurumsal çıkarlara, Dışarıda rakiplerle rekabetten, rekabet üstülüğe, yani “farklı kulvar oluşturma”ya, Astlık üstlükten, herkese saygı, herkese sevgiye, İsraftan her alanda verimliliğe, kaynak ve maliyet yönetimine, Krizden problem ve süreç yönetimine, En iyiden, sürekli ve daha iyi, daha mükemmellik anlayışına, Ben senden, bize.

VİZYONUMUZ

Sürekli değişim ve sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen,
Müşteri odaklı,
İç ve dış müşteri tatminini en ön planda tutan,
Kurumsal kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanan,
Çevreye saygılı,
Kalitesi devamlı yükselen ürünlerle rekabette dürüst ama farklı kulvar oluşturan,
Küresel saygınlığa sahip,
İmkanlarını paylaşan,
Geleceği yöneten bir kurum olmak.

MİSYONUMUZ

Azalan kaynaklar ve artan dünya nüfusundan hareketle çevreye duyarlı bir şekilde, dönüştürülebilir kaynakları verimli kullanarak,

Müşteri beklentilerinden geliştirdiğimiz bilgi, beceri ve enerjileriyle, sosyal yaşamda toplum ihtiyaçlarını kullanıcıda tatmin oluşturacak yenilikleri verimli şekilde üretmek ve bunların hepsini birlikte sağlamak,

Kurumumuza en son bilgiyi sağlamak, bu bilgiyi işlemek ve bu bilgiyi kullanılabilir mühendislik ve teknolojimizle kullanılabilir halde çoğaltarak gelecek kuşaklara devretmek,

BCF Theme By aThemeArt - Proudly powered by WordPress.
TEPEYE DÖN
× WHATSAPP